• کاربر جدید ثبت نام در حامی کار
  • ورود ورود به صفحه شخصی

منو

اول، سریع، هوشمند باشید

و شغل بعدی خود را در حامی کار پیدا کنید...

جدیدترین فرصت های شغلی

به دنبال همکار جدید هستید؟

استخدام یک همکار حرفه ای و مناسب، امری بسیار دشوار و حساس است. شما می توانید فرصت های شغلی خود را در حامی کار ثبت کنید تا کارجویان متقاضی کار، رزومه خود را متناسب با فرصت های شغلی برای شما ارسال نمایند. مهارت ها و تخصص های کارجویان به صورت کاملا حرفه ای طبقه بندی شده تا بررسی و مقایسه رزومه ها بر اساس تحصیلات، تخصص و توانمندی های مورد نیاز به راحتی انجام گیرد. شما می توانید به صورت آنلاین با کارجویان متقاضی هر فرصت شغلی گفتگو نموده، برای ایشان وقت مصاحبه تعیین کنید و در نهایت مناسب ترین کاندید را انتخاب نمایید.

به دنبال شغل جدید هستید؟

یافتن شغل جدید، تغییری بزرگ در زندگی شما است. اگر در پی ارتقاء جایگاه شغلی خود هستید و یا در تلاش برای کسب درآمد بیشتر و شکوفائی و افزایش مهارت های فردی، حرفه ای و اجتماعی خود می باشید، می توانید از امکانات موجود در سایت حامی کار استفاده نموده و فرصت های شغلی متناسب با حرفه و تخصص خود را بیابید. حامی کار این امکان را به شما می دهد که با ثبت مهارت ها و توانمندی های ارزشمند خود در قالب رزومه ای حرفه ای،توسط کارفرمایان متقاضی استخدام نیروی انسانی، دیده شوید.

ثبت نام

فرصتی برای تغییر و شروع دوباره

دفتر کاریابی

دفتر کاریابی

این که یک فرد برای یافتن شغل مناسب خود به چه میزان به کمک و همراهی نیاز دارد، متفاوت است. اما همه افراد برای یافتن شغلی متناسب با تخصص و تجربه و مهارت خود، به مشاوره و همراهی مشاورین متخصص و با تجربه در این عرصه نیازمندند. زمانی که برای مشاوره شغلی و حرفه ای با دفتر کاریابی حامی تماس می گیرید، مشاوران با تجربه کاریابی و استخدام به شما کمک می کنند تا در اسرع وقت فرصت شغلی مناسب با تخصص، تجربه و مهارت خود پیدا کنید.

افراد بدون تجربه

افراد بدون تجربه

پیدا کردن اولین شغل برای افرادی که دارای تجربه و سابقه کاری نمی باشند امری بسیار حساس و دشوار است. همیشه تجربه اولین فرصت شغلی در ذهن با تجربه شغل های بعدی متفاوت بوده و حتی می تواند زمینه ساز آینده کاری کارجو باشد. دفتر مشاوره شغلی و کاریابی حامی کارجویان و افرادی که تازه وارد بازار کار می شوند را برای یافتن اولین شغل و تجربه کاری مناسب راهنمائی، مشاوره و کمک می کند.

کاریابی اینترنتی

کاریابی اینترنتی

شما می توانید در بانک اطلاعاتی فرصت های شغلی حامی کار به صورت رایگان جستجو کنید و برای فرصت های شغلی که مناسب با تخصص، تجربه و مهارت شماست، رزومه خود را به صورت الکترونیکی ارسال نمایید. در وب سایت حامی کار تعداد زیادی از فرصت های شغلی در اختیار شما قرار داده شده، همچنین امکانات خوبی در صفحه شخصی در اختیار کارجویان قرار گرفته است تا با استفاده از این امکانات اطلاعات کافی از کارفرمایان و نیز فرصت های شغلی حاصل شود.

مشاوره شغلی

مشاوره شغلی

مشاوره شغلی در دفتر کاریابی حامی شامل کمک، راهنمایی و مشاوره با متخصصین کاریابی و استخدام، ارائه اطلاعات در مورد جستجوی کار مناسب، کمک در تنظیم رزومه مناسب، آماده سازی و آموزش برای مصاحبه استخدامی، تنظیم قرار مصاحبه استخدامی با کارفرمایان، ارائه تصویر روشنی از وضعیت کارجو در بازار کار و تعدیل انتظارات و خواسته های وی،ارائه اطلاعات روز در مورد بازار کار، ارائه فرصت های شغلی مناسب و پیگیری تا مرحله ی جذب و استخدام کارجو می باشد.

یافتن شغل مناسب امری زمان بر و مشکل است

در بیشتر موارد، بهترین راه برای پیدا کردن شغلی مناسب مراجعه به دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی می باشد که کارجویان می توانند به کمک متخصصین و مشاورین استخدامی اطلاعات لازم برای کار را به دست آورده و دغدغه ها و محدودیت های کاری خود را به طور صریح به کارفرما منتقل نماید و در صورتی فرصت شغلی را بپذیرند که شرایط فرصت شغلی را با شرایط خود منطبق و یا نزدیک ببینند. لازم به ذکر است بیشتر اختلاف و مشکلات کاری ناشی از عدم شفافیت لازم در مورد شرایط شغلی و در زمان انعقاد قرارداد کار ناشی می شود، که تلاش ما در موسسه مشاوره شغلی و کاریابی حامی بر این است تا با ارائه ی مشاوره های تخصصی در حد ممکن از بروز اینگونه مشکلات جلوگیری نماییم.

با کارفرما ملاقات کنید

ما همواره تلاش می کنیم تا فضا و امکانات مناسبی را در اختیار کارجویان عزیز و کارفرمایان گرامی قرار دهیم تا شما بتوانید به بهترین شکل و کارآمدترین روش با مخاطب خود ارتباط برقرار کرده و مصاحبه های شغلی خود را به سادگی انجام دهید. برقراری ارتباط میان کارفرما و کارجوی به روشی آسان و مناسب می تواند کمک بزرگی برای کارفرمایان در شناسایی و استخدام نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود باشد همچنین بستری مناسب خواهد بود برای کارجویان تا با معرفی و ارائه دقیق مهارت ها و توانمندی های ارزشمندی که دارند زمینه استخدام در شرکت ها و سازمان های معتبر را برای خود فراهم سازند.

پیدا کردن همکار مناسب امری دشوار، زمان بر و پرهزینه

مدیران در سازمان های حرفه ای بر این باورند که یکی از مهمترین و اصلی ترین سرمایه های هر مجموعه ای، سرمایه انسانی است. بر همین اساس یکی از اصلی ترین وظایف دفتر مشاوره شغلی و کاریابی حامی همواره همراهی با کارفرمایان در جهت شناسایی و جذب نیروی انسانی مناسب بوده است. از آثار استخدام نامناسب می توان هدر رفت منابع در آموزش به فرد نامناسب، مشکلات عملکردی، جلوه بد برای سازمان، عدم رضایت همکاران دیگر، مشکلات مربوط به اتمام همکاری، هزینه استخدام مجدد و دیگر هزینه های مادی و معنوی اشاره کرد. هدف ما در موسسه مشاوره شغلی و کاریابی حامی، شناسایی و معرفی مناسب ترین نیروی انسانی با حداقل هزینه و زمان ممکن برای کارفرمایان می باشد.

امکانات بیشتر، کارایی بهتر

ثبت چند رزومه

بهتر است رزومه کاری متناسب با موقعیت شغلی پیشنهادی تدوین شود، این امکان را دارید که چند رزومه مختلف برای ارائه به کارفرما داشته باشید.

گفتگو

کارجو و کارفرما می توانند به آسانی با یکدیگر گفتگو کرده و از شرایط یکدیگر پیش از انجام مصاحبه مطلع شوند.

دسترسی با هر دستگاهی

با استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، موبایل و یا هرابزار هوشمند دیگری می توانید جدیدترین شغل ها را ببینید.

فرمت های گرافیکی متنوع

فرمت رزومه خود را به سلیقه خود طراحی و ثبت می کنید.

ارائه آمار و اطلاعات کاربردی

از اطلاعات و آمار تحلیلی و تخصصی متنوعی در مورد فرصت های شغلی و متقاضیان آن مشاغل مطلع خواهید شد.

سنجش میزان اعتبار رزومه ها

کارفرما می تواند بر اساس معیارهای مشخصی از میزان اعتبار رزومه های کارجویان آگاه شود.

آخرین تغییرات رزومه

تاریخ آخرین تغییرات ثبت شده در رزومه ها را خواهید دید.

دریافت پیامک و ایمیل

جدیدترین فرصت ها و تغییرات را از طریق پیامک یا ایمیل خواهید دید.

نزدیک ترین فرصت های شغلی را از روی نقشه انتخاب کنید

مشاهده نقشه

فرصت های شغلی به تفکیک هر استان

569 مشاهده فرصت شغلی
27 مشاهده فرصت شغلی
25 مشاهده فرصت شغلی

با اسکن بارکدهای زیر با حامی کار در ارتباط باشید:


Telegram

Instagram

Whatsapp

Viber

Line
درخواست تماس ارسال بازخورد عضویت در خبرنامه